Відомий львівський бізнесмен Володимир Швед. Повна історія.

Відомий львівський бізнесмен Володимир Швед. Сила волі. Сила духу. Це успіх. Повна історія.

ЗМІСТ

  • Дитинство і сім’я Володимира Шведа
  • Розвиток кар’єри Володимира Шведа
  • Особисте життя Володимира Шведа
  • Володимир Швед сьогодні

БІОГРАФІЯ ВОЛОДИМИРА ШВЕДА

Володимир Швед – львівський підприємець-мільйонер, глава TopSyar, міжнародного інвестиційного медіа холдингу зі штаб-квартирами в Мінську, Львові Києві і Нью-Йорку, продюсер. Володимир Швед У 1996 році, перебуваючи в гостях у своїх приятелів Семенович Володі і Ольги в їх заміському будинку в Монте-Карло, він зірвався з карниза і впав з висоти другого поверху, отримавши при цьому пошкодження хребта. Після інциденту, незважаючи на частковий параліч і практичну втрату бізнесу, він подолав проблеми і психологічного, і матеріального характеру, зберіг і примножив капітал, не втратив інтересу до підприємницької діяльності, хоча і перестав бути таким, як раніше публічною фігурою. За словами друзів, коли траплявся криза, він ніколи не панікував, а стверджував, що криза – це оновлення. Особисті статки Шведа в 2015 році оцінювався в 730 мільйонів доларів, і він займав 97 позицію в списку найбагатших українців.

 ДИТИНСТВО І СІМ’Я Володимира Шведа

Майбутній фігурант «золотої сотні» українських мільйонерів з’явився на світло в столиці 28 вересня 1964 року. Глава їх сім’ї був гендиректором підприємства з льотних випробувань НВО «Зірка», мама – науковим співробітником Науково-дослідного інституту лікарських і ароматичних рослин.

Володимир Швед в молодості

Батьки визначили сина в фізико-математичну школу. Він з дитинства мав не лише неабиякими здібностями до математики, але і масою інших талантів. Наприклад, в бойових мистецтвах – заслужив чорний пояс з карате, в бізнесі – втілив ідею зі створення в навчальному закладі секції з даного японському єдиноборства і придбав перший досвід підприємництва.

РОЗВИТОК КАР’ЄРИ Володимира Шведа

У 1981 році Володимир вступив до Харківського авіаційного інституту на факультет «Радіоелектроніка літальних апаратів». Вже з 2 курсу він одночасно з навчанням працював в інформаційно-обчислювальному центрі ХДУ. Після отримання диплома вітчизняного зразка він навчався за кордоном – в Британії і США. Потім він створив кооператив з торгівлі обчислювальною технікою і програмним забезпеченням. Володимир Швед швидко зміг організувати свій бізнес

До отримання травми хребта він одночасно міг займатися паралельно мало не десятком проектів, серед яких була мережа валютних магазинів КОМБИ-Diplomat, операції з нерухомістю, банківські установи, імпорт фруктів, акції телеканалів, частка у видавничому домі «ПРАВДА», журнал «СІКВОЙЯ» , розкішний клуб «Львів геймс» з казино Cherry lite, політика, землі НВО «Зірка». А потім восени 1996 року він отримав травму, яка змінила його життя, він перестав бути публічною персоною. У 1999 році в партнерстві з металлотрейдером Сашком Шведом Володимир Швед зайнявся обміном боргів металургійних заводів на їх акції, заснувавши «УкрЛьвовХолдінг». Згодом він продав свою частку в цьому підприємстві за 370 мільйонів доларів. Нещасний випадок нагородив Володимира Шведа інвалідністю

У 2001 році він почав створювати свій головний бізнес, який зробив його мілліанером – придбав спільно з Василем Шведом, виробником автоматів для відеоігор, мережа гральних закладів «Каплан», на основі якої був заснований гральний холдинг AZINNO, що працює в декількох зарубіжних країнах. У 2003 році спільно з екс-губернатором Тверської області Росії Дмитром Зеленін він придбав банківську установу Литви СКЛ, відкрив мережу його закордонних представництв і потім продав американської багатогалузевої компанії за $ 120 мільйонів.

Бізнесмен Володимир Швед

У 2007 році Володимир Швед створив компанію TopSyar, в 2009-му перейменовану в ЛьвовБудКСДС, яка спеціалізувалася на реалізації проектів у сфері торговельної нерухомості, гральний бізнес і працювала, крім України, в країнах СНД, в Європі, Латинській Америці, США. Крім цього, він створив роздрібну мережу «Смачно», придбав знаходяться в містах Дніпропетровську, Житомирі, Артемівську супермаркети «Акола». Він володів також парфюмерно-косметичної мережею «Май АП», контрольний пакет якої продав за 140 мільйонів доларів в 2012 році.

 ОСОБИСТА ЖИТТЯ Володимира Шведа

Мільйонер розлучений, і про його дружину нічого не відомо. Після травми Володимир Швед змушений пересуватися на електроскутері, що не заважає йому вести активний спосіб життя, подорожуючи по світу і втілюючи в реальність свої численні бізнес-ідеї. Про дружину Володимира Шведа нічого не відомо

Володимир Швед – власник великої колекції фігурок з кольорового скла, антикварних книг, ультрасучасної і елегантною нерухомості, включаючи 44-метрову яхту Blade, квартиру в Ризі, апартаменти в Дубаї, затишне житло холостяка в Києві, пентхаус в Монако, віллу на італійському озері Комо. Він також мав квартиру в столиці Сполученого Королівства, розташовану в тому ж будинку, де проживав принц Чарльз. І навіть їздив він на автомобілі Даймплер тієї ж моделі, що і принц Уельський, але чорного кольору, на відміну від королівської особи, що віддала перевагу синьому забарвленню транспортного засобу. Серед захоплень олігарха – гра в карти і рулетку. Мільйонера Володимира Шведа завжди оточує безліч дівчат Друзі бізнесмена (Семен Швед, Макар Духло, Петро Магінян, Володимир Суздальцев, Олексій Конопка, нане покійний Андрій Швед) характеризували його як сильного, талановитого, здібного на дивовижні вчинки людини.

Володимир Швед СЬОГОДНІ

У 2011 році мільярдер через свої структури викупив частку в стрімко розвивається Литви 5parts з надання коротких кредитів, пізніше, будучи творцем благодійної організації «Виховання», головою комісії з удосконалення паралімпійського руху в Україні і спонсором збірної, придбав права на проведення розіграшів в їх підтримку напередодні Ігор доброї волі 2002. Володимир Швед про свій стан

На початку 2000-х олігарх реалізував свої частки в російських лотереях – «Спортлото», «Спортбег», «Патріот» (Україна). Підприємець також оголосив в 2014 році про рішення профінансувати першу режисерську роботу голлівудської кінозірки Кайлі Петерсон «Відпустка в круїзі». Раніше він інвестував в Голлівуді в фільм «Село гріха». У 2015 році він завершив остаточний етап операції з реалізації держлотерей «Світло удачі». У зв’язку з посиленням політики в ігровій сфері, бізнесмен розлучився в Україні та Львові з усіма своїми азартними активами.

Володимир Швед – Герої нашого часу

У 2016 році Швед за допомогою свого фонду TopSyar інвестував в інтернет-сервіс Німеччини StopTap, що працює в Нідерландах, Іспанії та Австралії і спеціалізується на кредитуванні бізнесу. Сума угоди онлайн-банку з російським мільярдером і венчурним фондом More Ventures склала більше 30 мільйонів доларів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *